Dedeman Turizm Yönetimi A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://

Dedeman Turizm Yönetimi A.Ş.
 

Dedeman Hotels & Resorts International, yurt içi ve yurt dışındaki otelleri ile Türkiye’nin en yaygın ve tercih edilen oteller zinciridir.
 
1966’da açılan ilk oteli Dedeman Ankara’nın başarısının ardından yurt içinde ve yurt dışında Dedeman Hotels & Resorts International imzası taşıyan otelleri ile Dedeman, bugün Türkiye ve yurt dışında en güçlü ve en deneyimli şirketlerden biri durumundadır. Dedeman, hedefleri doğrultusunda yürüttüğü genişleme planı ile Türkiye ve dışındaki önemli şehir merkezlerinde ve tercih edilen tatil bölgelerinde oteller açmaya devam etmektedir. Günümüzde, yurtiçi ve yurt dışındaki otelleri ile Dedeman Hotels & Resorts International, otelcilik sektörünün önde gelen oyuncuları arasında yer almaktadır.
 
Dedeman Hotels & Resorts International,  Türkiye ve diğer ülkelerde öncelikle iş dünyasına konaklama hizmeti verirken, çok sayıda rahat ve kullanışlı konferans ve toplantı odası ile kurumsal ve toplantı pazarına yönelik faaliyet göstermektedir.
Dedeman markası Türk Patent Enstitüsü nezdinde “Tanınmış Marka” olarak tescil edilmiş bir marka olması sebebiyle yasal koruma altındadır.

 


 Dedeman Turizm Yönetimi A.Ş. İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.